Filtru
Filtru
–
Avantajele noastre
- Drept de retur de 30 de zile
- Serviciu clienți prietenos
- 20 ani de experiență
- Plată sigură
%
NOU
Mașină de tuns câini Wahl Arco Pro + spray Blade Ice 400 ml gratuit
Preț de vânzare: 701 RON Preț obișnuit: 876 RON (19.98% salvat)
%
NOU
Mașină de tuns câini Wahl Bravura2 + spray Blade Ice 400 ml gratuit
Preț de vânzare: 1.050 RON Preț obișnuit: 1.135 RON (7.49% salvat)
%
Evaluarea medie de 5 din 5 stele
Mașină de tuns cai Agrarzone PowerCut 230 V
Preț de vânzare: 791 RON Preț obișnuit: 900 RON (12.11% salvat)
%
Evaluarea medie de 5 din 5 stele
Agrarzone mașină de tuns pentru cai PowerCut baterie
Preț de vânzare: 1.050 RON Preț obișnuit: 1.161 RON (9.56% salvat)
%
Evaluarea medie de 5 din 5 stele
Wahl KMC+ Mașină de Tuns Câini Fără Fir, Motor Fără Perii
Preț de vânzare: 1.509 RON Preț obișnuit: 1.510 RON (0.07% salvat)
%
Kerbl FarmClipper4 mașină de tuns cai și bovine, 200W
Preț de vânzare: 924 RON Preț obișnuit: 1.050 RON (12% salvat)
Evaluarea medie de 4 din 5 stele
WAHL Pico Trimmer cu baterie, mașină de tuns compactă de precizie
Preț obișnuit: 169 RON
Evaluarea medie de 5 din 5 stele
Clipster FarmClipper Akku2 mașină de tuns cai fără fir 2 baterii
Preț obișnuit: 1.209 RON
%
WAHL KM Supera Mașină de Tuns Cai, Fără Fir, 2x Baterie
Preț de vânzare: 1.583 RON Preț obișnuit: 1.948 RON (18.74% salvat)
Agrarzone Baterie de schimb pentru PowerCut / FarmClipper 2, 14,4 V
Preț obișnuit: 317 RON
Aesculap Bonum Pro Mașină de tuns cu acumulator pentru cai, albastră
Preț obișnuit: De la 2.317 RON
Evaluarea medie de 5 din 5 stele
Wahl Easy Groom Balsam concentrat pentru câini, 500 ml
Conținut: 0.5 Litri (126 RON / 1 Litri)
Preț obișnuit: 63 RON
Evaluarea medie de 5 din 5 stele
Wahl Dirty Beastie Șampon concentrat pentru blană foarte murdară, 500 ml
Conținut: 0.5 Litri (126 RON / 1 Litri)
Preț obișnuit: 63 RON
Evaluarea medie de 5 din 5 stele
Wahl Diamond White Șampon concentrat pentru blană albă & deschisă, 500 ml
Conținut: 0.5 Litri (126 RON / 1 Litri)
Preț obișnuit: 63 RON
Wahl Oatmeal Essence Șampon concentrat pentru câini, piele sensibilă, 500 ml
Conținut: 0.5 Litri (126 RON / 1 Litri)
Preț obișnuit: 63 RON
Evaluarea medie de 5 din 5 stele
Wahl Aloe Soothe Șampon concentrat pentru piele sensibilă, 500 ml
Conținut: 0.5 Litri (126 RON / 1 Litri)
Preț obișnuit: 63 RON